Skip to content

Що потрібно, щоб прийти на групу Анонімних Наркоманів.

Чи не є спільнота Анонімних Наркоманів сектою?

Спільнота Анонімних Наркоманів не є сектою, більш того, на наших групах не обговорюються релігія, політика і національне питання. Це правило було створено, тому що на зборах АН можуть бути присутніми абсолютно різні люди, незалежно від статі, віку, релігійних і політичних переконань. Наша основна мета – залишатися тверезими і допомагати в цьому іншим наркоманам!

Хто такий залежний?

Більшості з нас не треба особливо замислюватися над цим питанням. Ми знаємо. Все наше життя і всі наші думки, так чи інакше, були сконцентровані на наркотики: Як їх дістати, як використовувати і як знайти шляхи та способи дістати ещё.Ми жили, щоб вживати, і вживали, щоб жити.

Все дуже просто: залежний – це чоловік або жінка, чиє життя підпорядкована наркотиків. Ми – люди, охоплені хронічної і прогресуючою хворобою; і кінець завжди один і той же – в’язниця, лікарня або смерть.

Чи можна прийти на зустріч АН в нетверезому вигляді?

Багато з нас на момент перших відвідин груп Анонімних Наркоманів не могли залишатися тверезими навіть один день і, тим більше, куди або прийти. Ми ставимося до цього з поніманіем.На зборів АН можна приходити у вживанні, але при цьому не можна висловлюватися. Ми сподіваємося, що наступного разу Ви прийдете тверезими.

Як це працює?

Протягом багатьох років в різних країнах, містах і селищах, на різних мовах проходять збори Анонімних Наркоманів. Ці збори відвідують наркомани, які хочуть залишатися тверезими і допомагати в цьому іншим. Завдяки спільноті АН, тисячам наркозалежних вдалося перестати вживати наркотики і повністю змінити своє життя.

Зборів АН безкоштовні, бути присутнім на них може будь-яка людина, що має проблеми з наркотиками, незалежно від статі, віку, соціального статусу, релегіозних переконань або відсутності таких. Оренда приміщення, чай, кава оплачуються з добровільних пожертвувань членів співдружності, іншими словами, проблеми з грошима і навіть повна відсутність коштів не є перешкодою для відвідування груп Анонімних Наркоманів.

На зборах АН люди розповідають про те що їх турбує, про проблеми, радощі, різних життєвих ситуаціях. Для того, щоб групи проходили комфортно, існує кілька простих правил:

Бути присутнім можуть тільки люди, які мають проблеми з наркотиками. Всі рівні, немає професійних психологів, наркологів і співробітників правоохоронних органів. Ведучий вибирається з членів співдружності для того, щоб стежити за дотриманням правил проведення зборів.

Висловлюється говорить про себе і своїх життєвих ситуаціях, його ніхто не перебиває, не дає зворотний зв’язок і оцінок почутому.

Чи не обговорюється політика, релігія і національне питання.

Дотримується анонімність людей і почутих розповідей.