Skip to content

Література

Наша література пропонує ідентифікацію та звістку надії залежним, які продовжують страждати від своєї залежності. Література про одужання є безцінним джерелом допомоги для членів АН, для тих, хто на шляху до нас, і для тих, хто хоче допомогти залежним.
Програма АН це спосіб життя, який базується на Дванадцяти Кроках АН. Кроки пропонують шлях зростання і змін для підтримки одужання. Ми дізнаємося, як застосовувати ці кроки для нашого життя, читаючи літературу АН і відвідуючи зустрічі.
Колективний досвід членів АН можна дізнатися з нашої літератури: вона ілюструє, як ми проживаємо наше життя на умовах, які пропонує життя. Протягом багатьох років Товариство АН змінювалося, наша література доповнювалася і переглядалася, але головна звістка залишається незмінною:

залежний, будь який залежний, може припинити вживати наркотики, позбутися від бажання вживати, і знайти новий спосіб життя.

Основна література, яка використовується в АН: Базовий текст «Анонімні Наркомани»

Збірник щоденних роздумів «Тільки Сьогодні»

Книга з докладним описом 12 Кроків і 12 Традицій АН «Це працює: як і чому»

«Керівництво для роботи за кроками в Анонімних Наркоманах» (для індивідуальної роботи по цьому посібнику вам знадобиться книга «Це працює: як і чому»)